пʼятниця, 30 грудня 2022 р.

    

Зима крокує – свята дарує

До новорічних свят в бібліотеці – філії №4 КБУ Чернівецької ЦБС до уваги користувачів оформлено новорічні книжкові виставки  «Сяйво новорічних свят» та «Поринь у світ зимових свят».

Щиро вітаємо всіх із прийдешнім Новим 2023 роком! Нехай цей рік принесе на нашу священну українську землю Мир, а в кожну оселю – радість. Нехай усі, хто нині не вдома, повернуться у рідні домівки й обіймуть своїх рідних. І нехай наше спільне бажання про Перемогу обов’язково здійсниться!





 

вівторок, 6 грудня 2022 р.

 

Збройні Сили України – наша гордість, наша сила!

Щорічно 6 грудня  відзначається День Збройних сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у кривавих війнах та конфліктах від Київської Русі і до нашого часу.

Із нагоди свята в бібліотеці – філії №4 КБУ Чернівецької ЦБС проведено бібліорепортаж «Сила, відвага, мужність», присвячений мужнім захисникам Батьківщини.

День Збройних Сил України - свято, яке об'єднує всіх військовослужбовців країни, та тих, хто готовий в будь-який момент захищати український народ та боронити кордони нашої держави.

Слава ЗСУ! Героям Слава!



пʼятниця, 2 грудня 2022 р.

 



Поет. Філософ. Мандрівник.

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження мислителя, філософа, письменника, педагога Григорія Савича Сковороди.

 З цієї  нагоди в приміщенні бібліотеки – філії №4 КБУ Чернівецької ЦБС оформлено ювілейну книжкову виставку  «Невтомний шукач свободи і щастя».

Запрошуємо всіх бажаючих на ювілейні гостини Григорія Сковороди, щоб пройтися стежками його життя, перечитати сторінки його творів. Двадцять п’ять років мандрував Сковорода дорогами України, проповідуючи серед народу свої філософські та соціальні погляди. У своїх працях він обстоював ідею рівності між людьми, права кожного на щастя і волю, вважаючи волю найвищим досягненням людини.

Григорій Сковорода вмів насолоджуватися кожною миттю життя. У своїх творах саме цього і вчить кожного з нас: «Шукаємо щастя по сторонах, по віках, по станах. А воно скрізь і завжди з нами, як риба у воді, так ми в ньому. Не шукай його ніде, коли не знайдеш скрізь. Воно преподібне до сонячного сіяння: відкрий тільки вхід йому в душу свою».

       Він і через три сотні літ залишається нашим сучасником, чиї мудрі поради допомагають і ще будуть допомагати нашому народу. Долучитися до його мудрості, світлого поетичного слова справа честі і для нас.